گردهمایی سالانه عاملین فروش شرکت کناف در تاریخ اول اسفند 1395 با حضور سرکار خانم ایزابل کناف، تعدادی از مدیران ارشد و پرسنل مجموعه کناف و با حضور جمع کثیری ازعـاملین فروش در هتل اسپینـاس تهران بــرگزار گردید. این مراسم با شعار (( به ما تکیه کنید )) و با سخنرانی خانم ایزابل کناف، رییس هیت مدیره کناف ایران آغاز شد، وی از دستاوردها و سرمایه گذاری های انجام شده شرکت کناف در ایران سخن گفت، همچنین در این مراسم آقای مهندس افشین مدنی، مدیر عامل شرکت کناف ضمن خوش آمد گویی به حضار طی سخنان کوتاهی نقشه راه کناف را در سال پیش رو به اطلاع حاضران رساند.

02

در ادامه آقای مهندس برزو افقهی، مدیر ارشد فروش شرکت کناف گزارشی در خصوص فروش محصولات کناف در سال 2016 ارائه نمود و به معرفی محصولات جدید پرداخت. در راستای معرفی محصولات جدید، آقای مهندس میرعلی اکبر مدیرعامل AMF در ایران توضیحاتی در خصوص محصولات جدیدAMF ارائه نمودند و همچنین آقای مهندس داریوش حافظی ، مدیر بازاریابی شرکت کناف در خصوص برنامه و اهداف بازاریابی آتی کناف خبر داد.

03

در پایان نیز از زحمات مدیریت سابق کارخانه کناف جناب آقای کوپرمن به مناسبت سالها مدیریت این مجموعه تقدیر و قدردانی بعمل آمد.

04